avocat dassan

 یک وکیل فرانسوی-ایرانی است که بیش از 15 سال در وکالت پاریس ثبت شده است. او با تجربه زیاد در شرکت های مشهور فرانسوی، در زمینه مشاوره و دعاوی حقوقی کار کرده و از آموزش های حقوقی بین المللی به ویژه از طریق تحصیل در خارج از کشور (ایالات متحده آمریکا و هلند) بهره برده است.

او انگلیسی را روان و فارسی را که زبان مادری اش است صحبت می کند.

موسسه حقوقی DASSANT در حقوق خانواده، افراد و دارایی ها و ارث آنها، حقوق خارجی ها و تابعیت، حقوق املاک و حقوق تجارت دخالت می کند. CABINET DASSANT به شما مشاوره می دهد، به شما کمک می کند و در اکثر دادگاه ها نماینده شماست.

شرکت ما اساساً سه وظیفه اصلی را با مشتریان خود انجام می دهد: یک عملکرد اطلاعات و مشاوره، یک عملکرد پیش نویس و معامله، و در نهایت یک عملکرد نمایندگی.

– شرکت DASSANT به عنوان بخشی از عملکرد اطلاعاتی و مشاوره ای خود، آخرین تحولات حقوقی و فقهی را به اطلاع شما خواهد رساند. ما با شما راه حل مناسب را برای موقعیت خاص شما تعیین می کنیم و بهترین راه را برای حفظ حقوق و منافع خود به شما توصیه می کنیم.

– کابینت DASSANT همچنین به عنوان ویراستار برای همه نامه ها، قراردادها یا کنوانسیون ها عمل می کند. در واقع، ما از طرف شما هرگونه مکاتبه مفید با مخاطبین یا شرکای شما و همچنین هرگونه قرارداد یا معامله را پیش نویس می کنیم.

– در نهایت، شرکت DASSANT نقش نمایندگی را در برابر مشتریان خود ایفا می کند: به این ترتیب، ما از طرف شما عمل می کنیم و از منافع شما در دادگاه دفاع می کنیم. به عنوان بخشی از این ماموریت، شرکت ما پس از تعریف بهترین استراتژی با توجه به شرایط خاص شما، تمام اقدامات لازم را، دوستانه یا قانونی، برای حفظ و احقاق حقوق شما انجام می دهد. به عنوان نماینده، ما به شما کمک می کنیم یا با شرکای شما یا مخالفان احتمالی برای شما مذاکره می کنیم.